Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psí útulek Pardubice

15. 8. 2009

 

 

Zvířátko v útulku
Pobyt každého zvířátka v útulku začíná jeho kompletním vyšetřením, umytím, odblešením a odčervením. Zvířátko pak dostane svoje útulkové číslo a jméno, které mu vyberou děti pomáhající útulku. ObrazekZvířátko je následně umístěno do čtrnáctidenní karantény, v jejímž průběhu je podrobně sledován jeho zdravotní stav a chování a podáváním kvalitního krmiva se stabilizuje jeho dieta. Již v průběhu karantény je hledán nový majitel, zvířátko však smí opustit útulek až po této čtrnáctidenní lhůtě, což dává útulku i majiteli jistotu o stavu zvířátka.

 

Zvířátko v útulku
Pobyt každého zvířátka v útulku začíná jeho kompletním vyšetřením, umytím, odblešením a odčervením. Zvířátko pak dostane svoje útulkové číslo a jméno, které mu vyberou děti pomáhající útulku. Zvířátko je následně umístěno do čtrnáctidenní karantény, v jejímž průběhu je podrobně sledován jeho zdravotní stav a chování a podáváním kvalitního krmiva se stabilizuje jeho dieta. Již v průběhu karantény je hledán nový majitel, zvířátko však smí opustit útulek až po této čtrnáctidenní lhůtě, což dává útulku i majiteli jistotu o stavu zvířátka.

 

Obrazek

O útulku
Zřizovatelem útulku je Statutární město Pardubice, provozovatelem Veterinární klinika Pardubice MVDr. Vladimíra Tlučhoře, CSc. Po rekonstrukci roce 2003 vyhovovuje útulek standardům Evropské unie.

Každodenní chod útulku
a starostlivou péči o zvířátka zajišťují ochotní pracovníci útulku paní Macelová, paní Toušková a paní Nejezchlebová. Útulek se neobejde ani bez dobrovolných pracovníků, kteří ve svém volném čase chodí útulku pomáhat.

 

Obrazek

utulekpardubice.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Český horský pes

(Hana Motyčková, 4. 10. 2012 9:43)

Dobrý de,
včera v Dolní Rovni na Pardubicku se mi ztratila fenka Belisa. Má v uchu tetovací číslo 1453 a chybí li horní levý špičák.Předem děkuji za jakékoli informace na tel 734 458 428

Pejsek pro babičku

(Petra, 14. 7. 2012 12:11)

Dobrý den,
minulý víkend zemřel babičce malinký pejsek pinč.
Hledali jsme u Vás vhodného pejska, ale bohužel nenašli.Zatím hledáme i v jiných útulcích,ale marně.
Pro babičku by byl vhodný pejsek malého vzrůstu, asi jako čivava, pinč a pod.max do 30 cm v kohoutku.Není podstatné, zda je to pejsek nebo fenka,ne přiliš starý, jediný požadavek, který babička má, aby se nemusel stříhat.

Ztracená fenka

(Věra Štěrbová, 19. 4. 2012 16:11)

Dobrý den,dnes 19.4 se mi ztratila fenka,v Sezemicích.
Slyší na jméno Barunka,je to kříženec.Je celá černá a má delší srst.
(měla modrý obojek)
V případě,že by ji někdo odevzdal do útulku,velice Vás prosím,aby jste mi dali vědět.Velice děkuji s pozdravem Štěrbová 722 271 933

Dotaz

(Petra, 10. 8. 2011 13:42)

Dobrý den,bohužel přijdem o bydlení v domě,máme středoasiata a do bytu si ho vzít nemůžem,je možné ho dát do útulku s tím že bysme za něj platili?

dotaz

(iveta jandová, 16. 6. 2010 20:23)

máte kompletní foto nabídku pejsků? nemohu se nikam dostat na Vašich stránkách k aktuelní nabídce pejsků.
U jiných psích útulků se dostávám bez problémů.
děkuji I.Jandová

Re: dotaz

(Michaela, 7. 6. 2011 11:12)

http://www.utulekpardubice.estranky.cz/fotoalbum/

fgfg

(Jitka Hačecká, 6. 6. 2011 8:47)

Dobrý den,ztratil se mi pejsek kríženec Německého ohaře rok a pul stary,je hnědé barvy s bílou náprsenkou a slyší na jméno Bambino,Bambi..celym jmenem Bambino Carbrini..je nesvestny 2 tydny,prosim pomozte mi ho najit.veskere inf.zasilejte na 1.letadylko.1@seznam.cz,moc děkuji

Re: fgfg

(Michaela, 7. 6. 2011 11:11)

Důležitý je napsat, kde se ztratil.

Tim

(Tomáš Rejzek, 20. 3. 2011 11:17)

zdravím asi před měsícem jsem si od vás odvezl černobílého oříška. Má se moc príma, všichni si ho zamilovali a stal se členem rodiny

Re: Tim

(Tim a Tom na pivu , 20. 3. 2011 11:21)

http://zkracovatko.cz/jMJARa

Německý špic

(Šárka, 14. 1. 2010 19:57)

Dobrý den, ráda bych se zeptala , jestli by nebylo štěně pejska špice, nebo málo kříženého, díky, Šárka.