Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočičí útulek BONA

18. 8. 2009

 • Vznikl v roce 2000, jako záchrana pro několik opuštěných kočiček a postupně se rozrůstal až do dnešní podoby. Jméno dostal po první kočičce, která se do útulku dostala.
 •  

 • Poskytujeme přechodný domov nalezeným, nechtěným nebo týraným zvířatům. Azyl u nás naleznou i zvířata, o která se již jejich majitelé z různých důvodů nemohou starat. Příchozí zvířata jsou ošetřena, v případě nemoci léčena, očkována a kastrována. Pokud je to možné, snažíme se většinu kočiček umístit k novým majitelům. Bohužel ne každá kočička je umístitelná. Může to být způsobeno tělesným handicapem, stářím, nevyléčitelnou nemocí nebo "ne zrovna módní" barvou kožíšku. Častým problémem je i špatný psychický stav koček, které už díky svým předchozím zážitkům či životě ve volné přírodě navždy zůstanou plaché a už nikdy nenajdou důvěru k lidem. Tyto svobodomyslné kočky jsou vhodné jako "myšilovky" do hospodářských objektů. Budou Vám vděčné za plnou misku a nocleh pod střechou. Máte-li o takovou kočku zájem a chcete jí pomoci, kontaktujte nás prosím telefonicky a jistě se dohodneme.
  Nemáte-li možnost si nějakou kočičku vzít a přesto byste nějaké rádi pomohli, můžete si jí adoptovat na dálku.

  Obrazek

  BONA je zatím jediným útulem pro kočky v celém okrese Česká Lípa. Kapacita našeho zařízení je 60 zvířat a po celý rok je plně využitá. Snažíme se našim svěřencům poskytovat co možná nejlepší péči, což je velmi finančně náročné. Budeme proto rádi za jakýkoli finanční příspěvek (můžete si ho odečíst z daní) a nebo alespoň materiální pomoc.

  Obrazek

  Obrazek

  kocky-bona.net

 •  

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Zatím nebyl vložen žádný komentář